Stamtąd
powrót do forum 1 sezonu

Kolejny sezon w 2023

ocenił(a) serial na 10

Doczytałam, że zdjęcia do 2 sezonu były kręcone na wakacje tego roku, a premiera w 2023 <3 Jestem zachwycona, bo totalnie przez przypadek trafiłam na ten serial, ale mnie tak wciągnął, że mam nadzieję, że tego nie spieprzą :D No i oczywiście rola Boyd'a a'la Michaela z Losta to mega pomysł, zwłaszcza że oba seriale są mocne pokręcone i lubię to !

ocenił(a) serial na 9
lilly405

Codziennie sprawdzam czy są już nowe odcinki. Bardzo polubiłem ten serial. Takie całkowite zaskoczenie. Zero reklamy dosłownie nic a tu taka perełka.

lilly405

W dodatku w zapowiedziach jest "Early 2023" więc liczę na maksymalnie marzec

villemo75

Ja właśnie skończyłem s1 i miłe zaskoczenie jeden z tych seriali , gdzie po zakończeniu chcesz zapodać już kolejny odcinek , czekam na s2 teraz :) Ale mam nadzieje , że nie będą tego przeciągać na 10 sezonów tylko może max z 4 i to jakoś ciekawie zakończą bo z tego co pamiętam w Lost chyba nie mieli pomysłu i tak przedłużali bo serial odniósł sukces i chyba z samego początku nie wiedzieli jak go zakończą . A tu może bazować na czymś podobnym tylko zamiast wyspy miasteczko a zamiast samolotu każdy ma jakiś incydent z samochodem

ocenił(a) serial na 9
lilly405

Widziałem zwiastun gdzie aktorzy wypowiadaja się, że premiera drugiego sezonu 23 kwietnia!

ocenił(a) serial na 10
Maciulaa

super widomość!

ocenił(a) serial na 7
lilly405

Gdzie to można obejrzeć? Tu napisane, że HBO Max... A nijak nie mogę znaleźć

ocenił(a) serial na 8
siwy_rawa

To bardzo dziwne bo własnie tam jest...

lilly405

Też mi się bardzo spodobał i czekam na dalsze odcinki

ocenił(a) serial na 7
lilly405

Tak jak Ty, trafiłem na serial przypadkiem. Jestem po pierwszym odcinku i naprawdę ciekawie się zapowiada. Wszedłem na FW i widzę, że ocena dość wysoka, więc oglądam dalej. Pozdrawiam. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones