Andrew SimpsonIII

Andrew Gerard Simpson

7,0
541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Simpson

w tym filmie zagrał świetnie, jak dla mnie 10!

użytkownik usunięty
justakoszalin

Najciekawsze jest to, że w czasie kręcenia filmu "Notatki o skandalu" miał 16-17 lat. Jak wiadomo, w tym filmie są erotyczne sceny z jego udziałem (i z Cate Blanchett oczywiście - szczęściarz:)), więc musiał mieć zgodę swoich rodziców, aby w nim zagrać.

Czytałam w wywiadzie z Andrew, że na planie towarzyszył mu ojciec.

użytkownik usunięty
Yaxley_73

Pewnie na bieżąco wyrażał zgodę lub jej brak na poszczególne sceny;)

Możliwe :-) A swoją drogą trochę głupio - takie sceny a rodzic patrzy...

użytkownik usunięty
Yaxley_73

I z taką aktorką:)

justakoszalin

Rewelacja! Nie jaram się, że ładny, że seksowny, że młody... ale sposób w jaki zagrał. Mam ciągle w głowie tę scenę, gdy przychodzi do Barbary i patrzy na nią. Kurczę, mam wrażenie, że już go gdzieś widziałam w równie dobrej roli, ale w filmografii nie znalazłam.

beakly

Jest taki film "All that way for love" z 2011 (chyba) roku - krótki metraż - ze 20 minut. Nie uwzględniony na filmwebie - czy można go jakoś dodać? Rola Andrew w tym filmie została nagrodzona. Polecam, bardzo poruszający. Można go znaleźć online bez większych problemów.

justakoszalin

zgadzam się! bardzo naturalnie zagrał, wykreował wokół siebie magnetyczną aurę. dobrze partnerował doświadczonym aktorkom!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones