PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535943}
6,5 22 640
ocen
6,5 10 1 22640
5,4 5
ocen krytyków
StreetDance 3D
powrót do forum filmu StreetDance 3D

porazka

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie totalna porażka. Fatalna gra aktorów, średni taniec, kiepski montaż i słaba reżyseria. Jedynie muzyka trzyma poziom. step up i honey dużo lepsze.

ocenił(a) film na 1
gontar83

Masz całkowitą rację dlatego nie wiem skąd ta ocena w miarę wysoka. Jeśli ktoś nie zna się na tańcu i podnieca każdym krokiem to może i mu się podobało ale niestety mi nie, a tego typu filmy oglądam ze względu na choreografie. Film tak naiwny, że aż bardziej się nie dało, dosłownie razi głupotą. Blond aktoreczka ładniutka ale na tym koniec jej atutów, a tatuaż nad jej tyłkiem to masakra.

takk

myślę że nie trzeba sie znać na tańcu żeby sie komuś podobał...to nic by nie dało sie oglądać,bo na wielu rzeczach sie nie znamy.ja sie na tańcu nie znam ale ich taniec mi się podobał,chyba nic w tym złego?
co do samego filmu to sie zgadzam arcydzieło to nie jest.ale przynajmniej fajny taniec i muza,da sie obejrzeć:)

ocenił(a) film na 9
gontar83

Skoro tak wybrzydzasz to pokarz że umiesz zrobić coś lepszego. Prawda jest taka że za przeproszeniem gówno byś zrobił. W tej chwili powstaje bardo dużo filmów o tańcu i ciężko jest zrobić coś całkowicie oryginalnego. Przez takie dzieci jak ty mniej osób to ogląda.

Claudia_filmweb

'pokarz' ???? nauczyć się pisać , a dopiero później pisać komentarze ,film jak dla mnie średni przy nim step up to jak taniec średniowieczny a gra aktorska mizeria bez polotu niestety

ocenił(a) film na 9
danieeloo

Wybacz człowieku który nie popełnia błędów. Niestety zdarza mi się czasami coś źle napisać na klawce jak robię to szybko. Rozumiem że tobie się to nie zdarza. Nie wiem po co komentujesz wypowiedzi nie skierowane do ciebie. Wpierdzielasz się i do tego gadasz bez sensu. Chciałabym zobaczyć twoją grę aktorską.

Claudia_filmweb

To ty gadasz bez sensu. On nie gra w filmach więc nie ma żadnego obowiązku odznaczać sie dobrą grą aktorską.

ocenił(a) film na 9
Request_

Wyobraź sobie że wiem o tym że oni nie są zawodowymi aktorami. Biorę to pod uwagę i dlatego uważam że zagrali to najlepiej jak potrafili. Są tancerzami i to w tym się specjalizują ale muszę przyznać że ich gra aktorska też jest dobra. Ale widać że osoba jak ty nie potrafi tego docenić. Najlepiej jest narzekać i samemu nic nie robić. Nie masz pojęcia ile oni pracy wkładają w nagranie takiego filmu. Godziny ciężkich prób. Niektórzy potrafią to docenić, ale jak widać nie ty.

Claudia_filmweb

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nie napisałam nawet słowa o filmie ani o aktorach, tylko o tym że na to że komuś sie nie podoba gra aktorska ty wylatujesz z tekstem "chciałabym zobaczyć twoja gre aktorską" więc ci odpowiadam że nie musi wcale grać lepiej od nich żeby wyrazić swoją opinię, bo najzwyczajniej w świecie nie jest aktorem i nie ma takiego obowiązku.

ocenił(a) film na 9
Request_

A czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem.. Wyjaśniłam ci to że oni nie są profesjonalnymi aktorami!

Claudia_filmweb

Ale grają w filmach prawda ? Więc nie ma co porównywać do nich kolegi z filmwebu.

ocenił(a) film na 9
Request_

Ja ich do nikogo nie porównuje po prostu denerwuje mnie to jak ktoś taki jak ty stara się oceniać chociaż nie ma pojęcia o całej sprawie. Żebyś chociaż grał lepiej, ale nie ty wolisz siedzieć przed kompem i wrzucać na aktorów.

Claudia_filmweb

Dobra powoli kończy mi sie cierpliwość. Ty naprawde nie czytasz ze zrozumieniem i nie odpowiadasz nawet na moje posty tylko bezsensu drążysz temat do postów których nawet ja nie dodałam. Znajdż mi fragment w którym "wrzucałam na aktorów"

Claudia_filmweb

Cóż będziesz sobie strzępić język, skoro i tak Ci to nic nie da. Nieraz lepiej odpuścić, bo polecą obelgi. Ja wiem, że nie są zawodowcami (mówię o aktorach - tancerzach), jeżeli chodzi o grę na planie, ale szacun za to co potrafią zrobić przy muzyce, ale i bez niej.

Claudia_filmweb

co ma pokazywać i dlaczego ?
Jedyne w tym filmie co widać to kretyńskie czapeczki denne gacie i masa murzynów z tekstami yoyo

gontar83

żal mi cię. nie znasz się po prostu

gontar83

Jak dla mnie film był bardzo dobry, nie wiem co macie do ich gry aktorskiej. Moim zdaniem dość dobrze wczuli się w role, które grali, nie było widać sztuczności. Spojrzenia postaci na siebie były takie.. prawdziwe. Gra aktorów na prawdę nie była fatalna, nie mówię że są jakimiś mistrzami czy coś, przecież niektórych z nich to był jedyny, albo jeden z niewielu filmów, w których grali... taniec był może nie najlepszy, widziałam lepsze, ale był dobry. Sama chciałabym chociaż tak umieć tańczyć. Na pewno nie można go zaliczyć do ocen 1-4 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones